FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Strona główna Nasza oferta Galeria realizacji Dla partnerów Dla handlowców Kontakt


Nasza oferta


» Cennik usług
» Garderoby, zabudowy
» Inne
» Meble dziecięce
» Meble kuchenne
» Realizacje

Ideą naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb klienta. W zależności od preferencji oferujemy meble nowoczesne jak i stylowe. Wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały będące szczytem osiągnięć technicznych, co pozwala nam utrzymywać najwyższą jakość i funkcjonalność.
Inne

Oferujemy profesjonalne usługi lakiernicze a także fornirowanie.
Łazienka

Meble dostosowane do każdej łazienki, aktualne trendy współczesnego wzornictwa wnoszące do łazienki miłe ciepło i świeżość. Bezpretensjonalna elegancja to myśl przewodnia naszych mebli łazienkowych.
Salon

Salon miejsce, które tworzy klimat rodzinnego ciepła, gasi niepokój. Pomyśl o harmonii dobrego stylu i pogodnego nastroju....zanurz się w ogrom możliwości jakie Ci proponujemy.
Biuro

Istotny wpływ odpowiedniej organizacji pracy na jakość i efektywność wykonywanych czynności ma aranżacja naszego biura. Jako producent mamy możliwość dostarczenia dla Państwa mebli o eleganckim wzornictwie dostosowanym indywidualnie do każdego biura.
Drzwi wewnętrzne

Drzwi to punkt wyjścia i źródło pomysłów dla wnętrza. Do tworzenia naszych produktów wykorzystaliśmy ideę związków człowieka z naturą i sztuką. Wyszukane i poddane odpowiedniej obróbce drewno ukazuje swoje piękno. Struktura, kształt sposób wykończenia naturalnych powierzchni tworzą dla Państwa niepowtarzalny produkt.

- zamek magnetyczny, podnosi komfort użytkowania drzwi

- zawiasy kryte, pozwalają na regulację skrzydła w każdej płaszczyźnie
Schody wewnętrzne

Schody wewnętrzne to nieodłączny element konstrukcji piętrowych. Wykonane z solidnego i trwałego drewna nie tylko ocieplają wnętrze ale również dodają elegancji i charakteru. Macie Państwo również możliwość wykończenia betonowych schodów drewnem, co w połączeniu z profesjonalnym montażem zapewni piękny wygląd oraz trwałość na długie lata.
Projekty indywidualne

Oprócz gotowych mebli możemy zaoferować Państwu również wykonanie projektów na zamówienie.

Między innymi przedstawiony poniżej ekspozytor na kubki.
Pobierz

>> KATALOG OGÓLNY <<

Strona 1© Jarbetal 2009, wszelkie prawa zastrzeżoneProjekt i wykonanie 10 Minut Marketing