FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Strona główna Nasza oferta Galeria realizacji Dla partnerów Dla handlowców Kontakt


Nasza oferta


» Cennik usług
» Garderoby, zabudowy
» Inne
» Meble dziecięce
» Meble kuchenne
» Realizacje

Ideą naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb klienta. W zależności od preferencji oferujemy meble nowoczesne jak i stylowe. Wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały będące szczytem osiągnięć technicznych, co pozwala nam utrzymywać najwyższą jakość i funkcjonalność.
Kolekcja Kosmos

Z myślą o małych podróżnikach i odkrywcach stworzyliśmy kolekcję KOSMOS. Przenieść się wysoko, daleko, między gwiazdy, własną rakietą. Czy nie jest to marzenie wielu chłopców? Zastosowanie naszych mebli pobudza wyobraźnię i otwiera drzwi na świat od najmłodszych lat. Z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów nasze meble są bezpieczne nawet dla najbardziej ciekawych Kosmonautów. Na tym kończą się myślenia, w KOSMOSIE do zobaczenia...

Meble z kolekcji:

Szafa 2d - 90|62|180 cm
Kolekcja Miś

W bajkowym sklepie z meblami, było stoisko z MISIAMI... Miś od lat jest ulubioną maskotką dzieci, to bliski, czuły i najwierniejszy przyjaciel, któremu powierzamy najskrytsze tajemnice. W przyjaznym świecie: otoczeniu drzew, pszczół czy pachnącej trawy można z nim przeżyć wiele ciekawych przygód, które rozwiną wyobraźnię i nie pozwolą na nudę naszym maluchom. Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzeby MIŚ...

Meble z kolekcji:

Szafa 2d - 90|62|180 cm
Kolekcja Kwiatowa

Grawerowane wzory z motywem przyrody pozwalają nam pokazać w swojej kolekcji naturalne piękno. Z wykorzystaniem najnowszych technologii pragniemy stworzyć miejsce pełne życia, miłości, radości po darowując przy tym nie kończącą się satysfakcję z funkcjonalności naszych mebli. Pomyśl sobie jak by było pięknie, gdyby każdy mógł być w tym bajkowym świecie...

Meble z kolekcji:

Szafa 2d - 90|62|180 cm
Meble Kuchenne

Kuchnia dopasowana do gustu i wymagań gospodarzy, komponująca się ze stylem wnętrza, wykonana z należytą starannością jest najlepszym rozwiązaniem dla miłośników wygody, elegancji i prestiżu.
Inne

Oferujemy profesjonalne usługi lakiernicze a także fornirowanie.
Garderoby,Zabudowy

Spodnie, koszule, swetry, buty, a wszystko to uporządkowane i na wyciągnięcie ręki. Nasze garderoby tworzymy od początku do końca zgodnie z wymogami Pani domu.
NASI PARTNERZY

Mieszkanie Warszawa

Prezentacja
Kuchnia Milanowek

Prezentacja
Fronty Drewniane

Przeglądaj
Fronty Lakierowane

Przeglądaj
Kuchnia Grodzisk

Prezentacja
Dom Pruszków

Prezentacja
Dom Pruszków

Prezentacja
Kuchnia Grodzisk

Prezentacja
Kuchnia Milanówek

Prezentacja
Łazienka

Meble dostosowane do każdej łazienki, aktualne trendy współczesnego wzornictwa wnoszące do łazienki miłe ciepło i świeżość. Bezpretensjonalna elegancja to myśl przewodnia naszych mebli łazienkowych.
Salon

Salon miejsce, które tworzy klimat rodzinnego ciepła, gasi niepokój. Pomyśl o harmonii dobrego stylu i pogodnego nastroju....zanurz się w ogrom możliwości jakie Ci proponujemy.
Biuro

Istotny wpływ odpowiedniej organizacji pracy na jakość i efektywność wykonywanych czynności ma aranżacja naszego biura. Jako producent mamy możliwość dostarczenia dla Państwa mebli o eleganckim wzornictwie dostosowanym indywidualnie do każdego biura.
Drzwi wewnętrzne

Drzwi to punkt wyjścia i źródło pomysłów dla wnętrza. Do tworzenia naszych produktów wykorzystaliśmy ideę związków człowieka z naturą i sztuką. Wyszukane i poddane odpowiedniej obróbce drewno ukazuje swoje piękno. Struktura, kształt sposób wykończenia naturalnych powierzchni tworzą dla Państwa niepowtarzalny produkt.

- zamek magnetyczny, podnosi komfort użytkowania drzwi

- zawiasy kryte, pozwalają na regulację skrzydła w każdej płaszczyźnie

Strona 1 2 » »»© Jarbetal 2009, wszelkie prawa zastrzeżoneProjekt i wykonanie 10 Minut Marketing